Rola dodatków w tworzeniu ślubnych dekoracji

Kiedy zakochani w sobie ludzie podejmą jedną z najważniejszych decyzji w życiu i zdecydują się spędzić je razem do końca, potwierdzając to zawarciem małżeństwa, towarzyszy im ogromna radość. Ustalenie daty ślubu i listy gości to jednak dopiero początek przygotowań. Przed przyszłymi małżonkami znajduje się między innymi wybór kościoła, w którym odbędzie się uroczystość, a także domu weselnego, gdzie wraz z zaproszonymi gośćmi będą hucznie świętować.

Gdy znajdzie się już odpowiednia lokalizacja, należy zająć się wnętrzem – we właściwym udekorowaniu go zawsze chętnie pomogą profesjonalni dekoratorzy ślubni, których znajdziemy choćby na tej stronce https://slubi.pl/firmy/bukiety-i-dekoracje-slubne/. Ich usługi są nieocenione, jeśli chodzi o przygotowanie modnej, ciepłej i budzącej dobre skojarzenia oprawy każdego ślubu i wesela. Dekoratorzy postarają się spełnić wszystkie życzenia zleceniodawców, stawiając przede wszystkim na ich zadowolenie.

Dobrze dobrane dekoracje

Dekoracje ślubne to element uroczystości, którego aranżacja wydaje się zadaniem niewymagającym zbyt wielkiego wysiłku. Wydaje się, że wystarczy jedynie ustawić piękne bukiety kwiatów w odpowiednich miejscach i wystarczy to do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery. Nic bardziej mylnego. Nie chodzi bowiem o zakup największych i najdroższych kwiatów, a o odpowiednią ekspozycję i eleganckie ozdoby, nadające klasę i szyk dekorowanemu miejscu.

To właśnie stanowi klucz do zbudowania pożądanego klimatu. Tworzy go wszystko – od balonów, rodzaju pojazdu wiozącego młodą parę po wzory zaproszeń i serwetek. Bardzo istotnym elementem są również bukiety ślubne. Na atrakcyjność kwiatów w oczach gości wpływa bardzo wiele czynników. Między innymi właśnie dobór akcesoriów do bukietów należy do obowiązków dekoratorów ślubnych.

Na co zwrócić uwagę?

Należy pomyśleć o tym, jaki rodzaj dekoracji najlepiej współgra z charakterem przestrzeni wybranej na miejsce, w którym odbywa się wesele. Zupełnie inne elementy pasują do sali w nowoczesnym hotelu, inne do zakopiańskiego dworku, a jeszcze inne do ślubu i wesela w plenerze.

W razie niepewności warto zdać się na zmysł estetyczny dekoratorów ślubnych, którzy z wyczuciem dobiorą najodpowiedniejsze dekoracje ślubne. Warto pamiętać, że każdy poważnie podchodzący do swojej pracy dekorator z szacunkiem odniesie się do pomysłów klientów i będzie pracował zgodnie z ich wytycznymi. W końcu ma to być ich wymarzony ślub.

Tradycyjnie wiązanki ślubne mają kolory związane z uroczystością, to zwykle białe lub różowe kwiaty, czasem także zdarzają się czerwone róże. Barwa kwiatowych płatków nie ma żadnego znaczenia, co udowadnia wiele dekoracji, w których przywiezione z kwiaciarni bukiety były fioletowe czy też niebieskie. Róże herbaciane, lawenda – wszystkie te kwiaty mogą stać się podstawą przepięknej stylizacji. Bardzo wiele zależy od wyboru właściwych dodatków.

Wielkość czy też kształt wazonu oraz to czy szkło jest przezroczyste bądź przydymione ma ogromne znaczenie. Wieczorami piękno kwiatów mogą podkreślać świece, oświetlając odpowiednio bukiet. Oryginalnym pomysłem może być umieszczenie świec w słojach.

Świetnym pomysłem może być również wykorzystanie jako pojemników na kwiaty specjalnych mis, które z powodzeniem zastąpią tradycyjne wazony. Dobry dekorator z pewnością pomoże dobrać odpowiedni fason misy. Klienci mogą wybierać spośród wielu rodzajów – typowych głębokich, szklanych mis, mis wiszących lub nawet mis w kształcie serca. W każdej z nich, w zależności od okoliczności wspaniale będą prezentować się różne rodzaje kwiatów.

Zadbaj o oprawę swojego ślubu

By stworzyć znakomity ślub i wesele nie wystarczy jedynie wynająć największej sali i udekorować jej kwiatami. Trzeba zadbać również o styl, w jakim ozdobi się same bukiety. Dzięki poradom prawdziwych fachowców zakochane pary będą mogły zapewnić swojej uroczystości fantastyczną oprawę i sprawdzić, że wszyscy zapamiętają tę niezwykłą chwilę na całe życie. Zwrócenie się do specjalistów z dziedziny aranżacji wnętrz ślubnych powinno być jednym z pierwszych kroków podjętych po ogłoszeniu decyzji o ślubie. Warto zadbać o to, by nowożeńcy mogli spędzić pierwsze chwile po ślubie w pięknym, przytulnym miejscu.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamkni