Czy paintball to dobry pomysł na wieczór kawalerski?

Prawdziwe mity krążą na temat wieczorów kawalerskich i tego, co się tam rzekomo wyprawia. Na szczęście są to tylko niczym niepoparte plotki, a impreza w gronie kolegów sprowadza się często do zabawy w sportowym stylu. Jedną z popularniejszych rozrywek jest paintball, który doskonale sprawdza się podczas wieczorów kawalerskich. Jak zorganizować tego rodzaju atrakcję i na co uważać?

Paintball w wojskowym stylu

Paintball najczęściej rozgrywany jest na zamkniętym terenie, na którym znajduje się szereg obiektów mogących służyć za kryjówki. Właściciele tego typu miejsc chętnie organizują rozrywki w gronie znajomych, zapewniając kilkugodzinną świetną zabawę. Decydując się na paintball na wieczorze kawalerskim, wybierzcie ośrodek położony za miastem, w którym możecie także nocować. To najlepsza opcja, przede wszystkim z uwagi na możliwość zorganizowania w tym samym miejscu imprezy. Minimalizujecie tym samym czas potrzebny na przemieszczenie się do centrum miasta.

Zadbajcie też o część gastronomiczną, zamawiając u właścicieli kolację czy zimne przekąski. W sfinansowaniu wszystkich kosztów imprezy pomoże szybka pożyczka. Należy jednak pamiętać o bezpieczeństwie. Podczas pościgu z karabinami miejcie ubrane wszystkie ochraniacze, jakie przekazała wam obsługa pola paintballowego. Chodzi przede wszystkim o zasłanianie oczu. Co więcej, nigdy nie łączcie strzelania z alkoholem, dlatego na spożycie trunków przeznaczcie sobie czas dopiero po zakończonej zabawie.

Alternatywne rozwiązania

Jeśli jednak pogoda nie sprzyja organizacji paintballowych rozgrywek, ponieważ planowany ślub jest w porze zimowej, warto rozważyć opcję alternatywną. Centra rozrywek w dużych miastach oferują tak zwany interior paintball, określany częściej jako paintball laserowy. Zabawa może się rozgrywać w pomieszczeniach zamkniętych, dlatego mróz, deszcz czy późna pora nie są przeszkodą w realizacji planów. Jest to doskonała opcja na wieczór kawalerski, szczególnie jeśli planujecie całonocną eskapadę clubbingową.

Pamiętajcie jedynie, że tego typu rozrywki są dziś bardzo popularne, dlatego decyzję o organizacji wieczoru powinniście podjąć szybko i od razu dokonać rezerwacji, w czym pomoże szybka pożyczka. Będzie to z pewnością wyjątkowy i zaskakujący prezent dla pana młodego, szczególnie jeśli lubi rozrywkę i aktywności wywołujące duży skok adrenaliny.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamkni