Czy atomizer w e-papierosie możemy sami wymienić i wyczyścić?

Palenie e-papierosów można śmiało uznać za coś, co stało się bardzo modne. Ludzie rezygnują z tradycyjnych papierosów w trosce o zdrowie, jednak całkowite rzucenie nałogu nie jest proste. Przerzucają się więc na zdecydowanie mniej szkodliwe e-papierosy.

Artykuł powstał przy współpracy ze sklepem internetowym Vapuj

E-papieros – niech służy nam jak najdłużej

Niewątpliwie, zaletą e-papierosa jest to, że korzystać możemy z niego przez wiele miesięcy. Nie jest to urządzenie do jednorazowego użytku. Jednakże, musimy dbać o jego atomizer, oraz o wszystkie inne elementy, aby faktycznie był on w stanie wytrzymać próbę czasu.

Co ważne, w zasadzie nie potrzebujemy niczyjej pomocy, aby zadbać o e-papieros. Wymiany elementów, które trzeba wymieniać, jak na przykład atomizery, czy też czyszczenie wszystkich tych elementów nie jest trudne. Każdy użytkownik e-papierosów jest w stanie bez trudu się tego nauczyć.

Wymiana atomizera

Niewątpliwie, atomizer jest jednym z najistotniejszych elementów e-papierosa. To dzięki niemu czujemy mocny smak liquidu podczas korzystania z e-papierosa. Atomizer natomiast wymaga regularnego czyszczenia, a od czasu do czasu również wymiany bądź kupna nowego, choćby przez stronę pod tym adresem: https://vapuj.pl/atomizery-grzalki-do-vaporizerow-waporyzatorow.html.

Niezależnie od tego, jakich liquidów używamy, czy dodajemy do e-papierosa olejki cbd, czy też nie, e -papieros się brudzi, i wymaga czyszczenia. W przeciwnym razie po pierwsze korzystanie z niego będzie nieprzyjemne, a po drugie może się on po prostu zepsuć.

Jeśli chodzi o wymianę, atomizery wymienia się łatwo, dlatego nigdy nie ma na co czekać z tą wymianą. Warto natomiast wiedzieć, że powinna mieć ona miejsce dosyć często. Przeważnie, atomizer wystarcza mniej więcej na miesiąc. Po tym czasie niezbędne jest jego wymienienie.

Należy jednak pamiętać, że atomizer zużywa się tylko w momencie, gdy palimy e-papieros. Dlatego, tak na prawdę nie jest ważne to, jak długo dany atomizer znajduje się w e-papierosie.

Ważne jest, jak często w tym czasie używaliśmy e-papierosa. U niektórych atomizer nadaje się do wymiany po miesiącu, jak wspomniano jest to średni czas, po jakim należy wymieniać atomizery. Tym nie mniej, niektórzy muszą robić to zdecydowanie częściej ,a niektórzy o wiele rzadziej.

Inne istotne elementy e-papierosa

Oczywiście, atomizery nie są jedynymi istotnymi składowymi e-papierosa. Trzeba o nie dbać, jednak nic to nie da, jeśli nie będzie się dbało o inne elementy e-papierosa. Wśród nich, ważny wydaje się być akumulator.

Jeśli akumulator jest słaby, czy też zepsuty, palenie e-papierosa staje się po prostu niemożliwe. Dlatego tak ważne jest, aby się o niego troszczyć. Między innymi, ważne jest, aby nie rozładowywać akumulatora do końca. Jeśli zdarzy się to kilka razy, to jeszcze nic strasznego.

Jednakże, regularne wyładowywanie akumulatora do końca sprawia, że bardzo się on osłabia, przez co w przyszłości, konieczne będzie bardzo częste ładowanie. Warto również pamiętać o tym, aby doładowywać akumulator do końca. Uważa się, że dzięki temu znacząco zwiększa on swoją żywotność.

Jak chronić e-papierosy

Koniecznie trzeba wymieniać takie elementy jak atomizery, należy również dbać o żywotność akumulatora. Wszystko to jednak na nic się nie zda, jeśli dojdzie do mechanicznego uszkodzenia e-papierosa. Ażeby tego uniknąć, trzeba w odpowiedni sposób zarówno przechowywać, jak i przenosić e-papierosy.

Wydaje się, że dobrym pomysłem jest kupno etui na e-papieros. Ponadto, można również zainwestować w specjalną torbę na e-papierosy. W takiej torbie oprócz e-papierosa zmieścimy również liquid, oraz zapasowe części do urządzenia, takie jak na przykład atomizery.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamkni