Jak wybrać włosy doczepiane, by dobrze się prezentować i uzyskać naturalny efekt? Proste pytanie i trudna odpowiedź

Coraz więcej kobiet decyduje się na przedłużanie czy zagęszczanie włosów. Dzięki temu można cieszyć się fryzurami, które do tej pory były tylko w sferze marzeń. Trzeba też zauważyć, że większość kobiet, choć pielęgnuje włosy, to nadal narzeka na ich przesuszenie czy też brak objętości. Oczywiście przyczyn takiego stanu rzeczy jest wiele, począwszy od niewłaściwej diety, przez niezbyt dobrą pielęgnacje, aż na fakcie, że zwyczajnie niektórym z nas matka natura nieco poskąpiła włosów. Wybór włosów doczepianych wcale nie jest łatwy, szczególnie jeżeli zależy nam, aby dobrze się prezentować, a przy tym uzyskać naturalny efekt.

Naturalne czy sztuczne? Wybór ma znaczenie

Włosy naturalne do doczepiania wydają się być lepszym wyborem i rzeczywiście to prawda. Przede wszystkim prezentują się lepiej, łatwiej utrzymać je w świetnym stanie, a przy tym wcale nie są bardzo drogie. Oczywiście, jak to zwykle bywa, od tej reguły są wyjątki. Tutaj musicie wiedzieć, że także włosy syntetyczne mogą być świetnej jakości i zasadniczo bardzo mało różnić się od tych naturalnych. O ile zakup dobrych włosów naturalnych jest banalnie prosty, tak tych syntetycznych może nastręczać problemów, ale jest możliwy. Poza ceną włosy syntetyczne nie wymagają dużego nawilżania i nawet po myciu bardzo szybko wracają do pierwotnego stanu, ale pod warunkiem, że są dobrej jakości.

Jak kupować, by potem nie żałować?

Chyba każdej z nas zdarzyła się już sytuacja, że widziała osobę z nieumiejętnie dopasowanymi włosami. Efekt był niestety dosyć karykaturalny. Dlatego takiego właśnie efektu trzeba unikać. W tym przypadku powinniście wiedzieć, że włosy nawet dobrej jakości muszą być dopasowane do nabywcy. W niskiej cenie można kupić włosy indyjskie, ale jednak są one stosunkowo grube i większości z nas zwyczajnie nie pasują. Dodatkowo są dosyć sztywne. Tanie są także włosy azjatyckie i także te trudno dopasować do swoich włosów, by uzyskać naturalny efekt. Trzeba wiedzieć, że takie włosy naturalne są dosyć sztywne, ale też nieco grubsze niż włosy europejskie. Zdecydowanie więc zalecamy zakup włosów europejskich czy rosyjskich, które fakturą idealnie można dopasować do swoich. Można jeszcze pójść o krok dalej i postawić na włosy dziewicze, czyli takie, które nigdy nie były poddawane rozjaśnianiu czy farbowaniu. Są one droższe, ale warte ceny. Oczywiście wszystkie włosy doczepiane można stylizować, ale też farbować, jednak warto także pamiętać o stosowaniu odpowiednich kosmetyków, dzięki nim utrzymacie świetny efekt, nawet przez kilka miesięcy.

Gdzie kupować, by potem cieszyć się z zakupów?

Odpowiedź na to pytanie, co do zasady, nie jest prosta. Owszem wybór włosów doczepianych jest bardzo duży, ale nie każdy sprzedawca oferuje produkty w korzystnej cenie oraz takie, które są wysokiej jakości. Dobry sprzedawca oferuje nie tylko szeroki wybór, ale także kosmetyki pielęgnacyjne, wszak pielęgnacja jest ważna. My na pewno możemy polecić Wam Remy-Hair.pl. Sklep oferuje ogromy wybór rożnych włosów, ale przede wszystkim są one najwyższej jakości i nie ma szans, by kupić tam produkt niezasługujący na uwagę. Musimy jeszcze wspomnieć, że produkty są wyselekcjonowane. Zatem spełnią Wasze oczekiwania.

Szacunek i poszanowanie innych są ważne

Na końcu musimy poruszyć niezbyt przyjemny temat, a dokładnie praktyk, jakie stosują niektórzy kupcy. Warto zdawać sobie sprawę, że wykorzystują oni kobiety i nie płacą im za ścięte włosy. Taki proceder dzieje się w Indiach. Ale także kobiety z Chin otrzymują niewielkie wynagrodzenie. Dlatego też, choćby z powodów etycznych, najlepiej wybierać włosy europejskie czy też rosyjskie bądź dziewicze. Wtedy macie pewność, że kobieta otrzymała za nie odpowiednie wynagrodzenie i sama podjęła decyzję o sprzedaży włosów bez stosowania szantażu czy oszustw.

Wybór włosów doczepianych nie musi być trudny, jednak powinien być bardzo przemyślany. Trzeba brać pod uwagę ich jakość, ale też dopasowanie do swoich naturalnych włosów, a także zakupić je w dobrym sklepie. Bardzo ważne jest też podejście etyczne do całej sprawy, w końcu zbyt często słowo „człowiek” nie brzmi dumnie.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamkni