Jak przedłużyć działanie perfum?

Perfumy, to z pewnością temat rzeka, ponieważ każda kobieta lubi inne i nie ma co się dziwić, ponieważ na półkach sklepowych pojawiają się perfumy w wielu różnych zapachach, które ciężko jest nawet zliczyć. Oczywiście sam zapach nie jest najważniejszy, ponieważ liczy się czas działania takiego specyfiku.

W praktyce trwałość perfumy ma dla kobiet niebagatelne znaczenie. Zwłaszcza, jeśli chcemy w określonej chwili pachnieć i przyciągnąć drugą osobę do siebie. Taki aromat perfum musi być wyczuwalny przez cały dzień, a nie tylko kilka godzin. Istnieją proste sposoby, dzięki którym zapach jest odczuwalny o wiele dłużej niż normalnie. Warto skorzystać z takich rozwiązań, ponieważ przynoszą nam one określoną korzyść.

Skóra musi być nawilżona

 

Jeśli pryskamy się określonymi perfumami, to produkt w postaci niewidocznej dla nas mgiełki wnika po prostu w naszą skórę. Pod wpływem reakcji ciepła zaczyna on uwalniać swój zapach, który jest zazwyczaj wyczuwalny z daleka. Oczywiście prawidłowo skóra powinna być nawilżona, zanim spryskamy ją perfumą. Jest to bardzo ważne, a wręcz niezbędne w przypadku skóry suchej. Możemy w tym celu zastosować kilka rozwiązań w tym kilka różnych rodzajów balsamu, a dopiero potem na wszystko aplikować perfumę.

Dzięki takiemu działaniu zauważymy, że zapach stanie się bardziej intensywny i będzie on trwał dłużej niż tradycyjna aplikacja. Dla celu przedłużenia zapachu często stosuje się też wazelinę kosmetyczną. W przypadku takich produktów wystarczy nam tylko posmarować to miejsce, gdzie zamierzamy użyć perfumy. Bardzo skuteczne są również olejki ze słodkich migdałów i inne nawilżacze skóry. Pamiętajmy, jednak że w takim przypadku liczy się ilość i nie należy smarować się grubą warstwą ze względu na to, że specyfiki te są bardzo tłuste.

Miejsce ma ogromne znaczenie

 

Wydaje nam się, że po spryskaniu się, dane perfumy zaczynają działać. Warto jednak zauważyć, jak ważną rolę odgrywa perfuma, ale w określonym miejscu naszego ciała. Pamiętajmy, aby skupiać się głównie na tych miejscach, gdzie pulsuje krew. Dobrze jest spryskać klatkę piersiową czy nadgarstki albo nawet kark.

Niektórzy nawet skupiają się na uszach, ale akurat ten element u kobiety, można pominąć i zamiast tego spryskać pępek, co sprawi, że zapach stanie się bardziej intensywny a co za tym idzie kobieta po takim prostym zabiegu może stać się atrakcyjniejsza w oczach faceta. Prawidłowa aplikacja perfumy każe nam się spryskać bez konieczności jej wcierania, ponieważ w ten sposób pocierając skórę, ogrzewamy ją, a to może w prosty sposób, zmienić jej zapach. Perfumuje się również włosy, czy ubrania, jednak w tym przypadku, należy robić to ostrożnie, ponieważ niektóre ciuchy są bardzo wrażliwe, na działanie takich specyfików.

Perfumy trzeba wzmocnić

 

Aby uzyskać ładny zapach należy pamiętać, że perfuma stanowi zawsze właściwy kierunek, ale nie możemy ograniczać się tylko i wyłącznie do takich kosmetyków. W wolnym stylu życia należy wykorzystać do tego celu balsam do ciała, krem, żel oraz wiele innych specyfików, które po odpowiedniej aplikacji na skórę są w stanie poprawić jakość działania danej perfumy. Możemy wybrać produkty od tego samego producenta, jeśli stawiamy na jakość naszego zapachu. Warto się pryskać po prysznicu czy kąpieli, wtedy zapach utrzymuje się o wiele dłużej na skórze.

Kobieta musi zdawać sobie sprawę z tego, że piękny zapach kosztuje. Dobre perfumy są warte naszej uwagi bez względu na ich cenę, ponieważ wpływa to na wydajność produktu, a to jest przecież dla kobiety, najbardziej istotne. Utrwalenie zapachu to podstawa dzięki temu perfumy są w stanie działać o wiele dłużej.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamkni