Kurtki dżinsowe są niezwykle praktycznym elementem kobiecej garderoby. Jak się okazuje rewelacyjnie sprawdzają się nie tylko w przypadku tworzenia lekkich wiosennych stylizacji, ale także i tych cieplejszych na jesień. W tym sezonie najmodniejszym fasonem odzieży wierzchniej zostały okrzyknięte dżinsowe katany. Czym od tradycyjnych modeli wyróżnia się ten rodzaj kurtek dżinsowych? Jak i do czego ją nosić by zawsze wyglądać dobrze?

Oryginalne i ciepłe kurtki na jesień!

Jesienną alternatywą dla klasycznych modeli kurtek dżinsowych są katany. Kurtki te wyróżniają się prostym, wydłużonym krojem. Dodatkowo bardzo często są one wyposażane w ciepłe futrzane podszewki oraz kołnierzyki, co z kolei w dużym stopniu przekłada się na komfort noszenia dżinsowych katan.  Kurtki dżinsowe ze względu na swój uniwersalny i ponadczasowy charakter idealnie spisują się jako odzież wierzchnia na każdą okazję – do pracy, na uczelnię, na oficjalne spotkanie biznesowe, rodzinne uroczystości itp. Długie kurtki dżinsowe doskonale prezentują się w towarzystwie dopasowanych jeansów oraz klasycznych basicowych sweterków lub golfów. W przypadku zakupu katany wyposażonej w efektowne dodatki takie jak kolorowe futerko czy inne aplikacje, warto wówczas ciężką i widoczną biżuterię zastąpić delikatnymi i subtelnymi akcesoriami. Dzięki temu cała stworzona przez nas stylizacja nabierze spójności i równowagi podkreślonej stylowym wyglądem!

Na co zwrócić uwagę przy zakupie kurtki dżinsowej?

Wybór modnych i stylowych katan dżinsowych jest ogromny, tego typu kurtki dostaniemy między innymi w ofercie sklepu internetowego Futra Karibu. Szeroki i różnorodny asortyment w dużym stopniu ułatwia nam podjęcie trafnej decyzji, nie mniej jednak przed dokonaniem ostatecznego wyboru należy zastanowić się nad głównym przeznaczeniem nowej kurtki dżinsowej. W sklepach oprócz designerskich katan z futerkiem, znajdziemy także nieco bardziej eleganckie i szykowne modele kurtek dżinsowych w postaci długich płaszczy. Nowy element naszej garderoby powinien być dopasowany nie tylko do naszych potrzeb, ale także i sylwetki, bowiem idealnie dopasowana kurtka dżinsowa podkreśli atuty kobiecej figury przy jednoczesnym ukryciu wszystkich jej mankamentów. W tym przypadku dużą uwagę należy skupić na jakości wykonania kurtki dżinsowej. Nowoczesna katana na jesień wytworzona z wysokiej jakości gatunkowych materiałów wyróżniać będzie się niebywałą trwałością i odpornością na upływający czas, dzięki czemu posłuży nam przez wiele długich lat.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ