Co zabiera w podróż modny mężczyzna?

Bez wątpienia, kiedy mężczyzna gdzieś wyjeżdża musi mieć ze sobą kilka niezbędnych rzeczy. Są takie rzeczy, które modny mężczyzna musi mieć zawsze przy sobie, niezależnie od tego gdzie i na jak długo wyjeżdża.

Najważniejsze to wszystko zmieścić

Niewątpliwie, aby móc zabrać w podróż wszystkie niezbędne rzeczy, modny mężczyzna, któremu zależy na tym jak wygląda w podróży, musi zabrać ze sobą odpowiednią torbę. Duża podróżna skórzana torba wydaje się że jest wręcz doskonałym połączeniem funkcjonalności ze stylem. Duży ich wybór znaleźć można choćby pod tym adresem: http://sklep.solier.pl/pol_m_Torby-meskie_Torby-weekendowe-101.html.

Niewątpliwie, niektórzy w podróż wybierają się też z plecakiem. Oczywiście ,nie jest to zabronione, jednak nie jest to też raczej eleganckie. Jeśli już chcemy jechać z plecakiem, to musimy wybrać odpowiedni plecak. Musi on być czarny, bądź też granatowy, oraz nie bardzo duży.

Nie może też być malutki, gdyż postawny mężczyzna z malutkim plecakiem wygląda dosyć komicznie. Niewątpliwie natomiast, na daleką podróż nie nadaje się torba na laptop. Jeśli bierzemy laptop, lepiej go spakować do podróżnej skórzanej torby, lub też ewentualnie do plecaka, jeśli to na niego się ostatecznie zdecydujemy.

Ubrania na każdą okazję

Przechodząc do sedna, warto wspomnieć o tym, co właściwie mężczyzna musi zawsze mieć ze sobą w podróży. Niewątpliwie, są to ubrania na każdą okazję. Pewne części garderoby muszą znaleźć się w torbie niezależnie od typu wyjazdu.

Bez dwóch zdań, mężczyzna zawsze powinien mieć zapasowy krawat i zapasową koszulę. Podróżna skórzana torba powinna zawierać zwykle nawet kilka koszul i kilka krawatów. Szczególnie, jeśli jedziemy na jakiś wyjazd służbowy. W takiej sytuacji, niewątpliwie będziemy potrzebować wielu koszul.

Na każdym spotkaniu powinniśmy pojawiać się w nieco innej koszuli. Dlaczego jest to ważne? Przede wszystkim z tego względu, że każdego typu spotkanie wymaga założenia nieco odmiennego stroju. Jeśli umawiamy się w południe na spotkanie w banku to ubierzemy się inaczej, niż na wieczorne spotkanie biznesowe. Często na delegacjach chodzimy na przykład na kolacje biznesowe .Niewątpliwie, inną koszulę powinniśmy mieć ubraną na takiej kolacji ,a inną na południowym spotkaniu.

Jak być cały czas świeżym?

Niewątpliwie też, koszula się poci, i po całym dniu chodzenia w niej nie nadaje się już do użytku. Dlatego też właśnie trzeba mieć więcej niż jedną koszulę, jeśli wyjeżdżamy na dłużej, niż na jeden dzień. Tak na prawdę, nawet gdy jedziemy na jeden dzień, podróżna skórzana torba powinna zawierać koszulę na zapas, gdyż przecież zawsze może dojść do jakiegoś zupełnie nieprzewidzianego wypadku, w wyniku którego będziemy musieli się przebrać.

Ubrania codzienne

Oczywiście ,zawsze w podróżnej skórzanej torbie mężczyzna powinien mieć też modne koszulki oraz spodnie dresowe. Przydają się one chociażby do porannego joggingu. W takich ciuchach przebywa się też wtedy, gdy jest się w pokoju hotelowym.

Warto zauważyć, że na każdego rodzaju wyjazd, trzeba zabrać inną ilość ubrań codziennych i inną ilość ubrań eleganckich. Niewątpliwie, gdy jedziemy na delegację, weźmiemy niewiele koszulek, za to weźmiemy dużo koszul i krawatów. Tym nie mniej, również na delegacji musimy mieć koszulki i inne luźne, codzienne ubrania.

Jeśli zaś jedziemy na wyjazd wakacyjny, czy tez na wycieczkę na kilka dni, to będziemy mieli ze sobą mniej koszul, i pewnie co najwyżej jeden krawat. Tym nie mniej, pomimo, że w takiej sytuacji potrzebujemy przede wszystkim luźnych, niezbyt eleganckich ciuchów, to jednak nie możemy nigdy zapomnieć o koszulach, jeśli chcemy być uważani za modnych i eleganckich mężczyzn.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamkni