Obrus to rzecz niezbędna w każdy domu. Może okrywać mały stolik stojący w rogu pokoju lub duży stół w jadalni podczas rodzinnego obiadu. Czujesz, że zalegające w Twojej szafie obrusy są w większości niemodne i nijakie? Postaw na wielobarwne obrusy indyjskie, które w mig ożywią każde wnętrze!

Drobna zmiana, spektakularny efekt

Urządzanie wnętrz jest bardzo przyjemne. Ale też czasochłonne, skomplikowane i… kosztowne. Jak więc zmienić coś w swoim wnętrzu szybko i niedrogo? Stawiając na designerskie dodatki! Nawet drobny akcent, taki jak poduszka, czy właśnie obrus, może zupełnie odmienić charakter pomieszczenia. Dotyczy to zwłaszcza wnętrz utrzymanych w stonowanych, uniwersalnych barwach – bielach, beżach i szarościach. Kolorowe tekstylia pomogą przełamać monotonię, a zmiana wzorów co sezon pozwoli uzyskać fantastyczne efekty bez potrzeby kosztownego remontu.

Obrusy indyjskie – oszałamiająca moc wzorów i kolorów

Codziennie spożywasz wraz z rodziną obiad przy stole pokrytym tym samym białym obrusem? Może to w pewnym momencie zwyczajnie znudzić. Rewelacyjną odmianą będzie zakup obrusów w energetycznych, żywych kolorach! Najlepiej sprawdzają się obrusy indyjskie. Decydując się na zakup choć jednego z nich, nie tylko zyskujesz dobrej jakości tkaninę w cudownych kolorach. Każdy taki obrus ma też świetny motyw ze słońcem, drzewem czy mandalą. Te piękne desenie sprawiają, że problemy dnia codziennego odchodzą w niepamięć, a cała rodzina zyskuje energię i pozytywne nastawienie do życia.

Obrusy, które domownicy pokochają, a goście będą pod wrażeniem

W ładnym otoczeniu z pewnością będzie się lepiej mieszkać. Warto też wspomnieć o tym, jak miło będzie zaprosić gości, którzy na pewno już od progu zauważą i docenią zmianę. Poniżej przedstawiamy kilka przykładów obrusów indyjskich, obok których nie można przejść obojętnie.

obrus-makata-kolorowy-slon

 Majestatyczny słoń na którego ręcznie pędzlem nałożono kolory. Radosny, wielobarwny i zachwycający. Ten obrus to właściwie makata – tkanina, która równie dobrze sprawdzi się jako zasłona lub narzuta na łóżko.

obrus-mandala-z-fredzlami-wesole-slonie

Okrągły obrus można położyć np. na stole w kuchni. Ten akurat ozdobiono wzorem mandali, bardzo popularnego w buddyzmie motywu artystycznego. Dodatkową ozdobą są urocze białe frędzelki.

obrus-mandala-z-fredzlami-wesole-slonie

Twoja jadalnia może wyglądać jak w prawdziwym królewskim pałacu. Wystarczy, że ozdobisz ją makatą ze wzorem drzewa życia. Obraz ten jest piękny, ale też intrygujący i skłaniający do refleksji. Obok takich wzorów nigdy nie przechodzimy obojętnie!

Świetna jakość prosto z Indii

Oryginalne i wyjątkowo estetyczne wzornictwo to nie jedyne zalety pokazanych wcześniej obrusów. Równie mocno docenisz ich świetną jakość. Wszystko dlatego, że są sprowadzane prosto z Indii, gdzie produkuje się je z naturalnych materiałów oraz ręcznie ozdabia. Dotykając pochodzących stamtąd tekstyliów, można niemal poczuć podmuch ciepłego indyjskiego powietrza i zapach aromatycznych regionalnych przypraw. Ty także daj się porwać urokowi produktów z tego niezwykłego rejonu świata!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ