Świętowanie z klasą – patriotyzm w modzie

Świętowanie z klasą – patriotyzm w modzie

Urodziny, imieniny, śluby, rocznice… Każde ważne wydarzenie, uroczystość, święto wiąże się z odpowiednim ubiorem. Zanim udamy się na świętowanie, spędzamy przed szafą wiele czasu, aby dobrać perfekcyjną garderobę do sytuacji. Dlaczego w ogóle to robimy? Dlaczego to, w co się ubierzemy jest tak istotne?

Stosowność garderoby wiąże się z okazywaniem szacunku jubilatom, miejscom, które odwiedzamy, ich historią… Strojem możemy dać wyraz naszej tożsamości i identyfikacji. Poprzez ubiór z jednej strony wyrażamy to, kim jesteśmy, z drugiej zaś, wyrażamy nasz stosunek dla tego, z kim się spotykamy, bądź dla miejsca, które odwiedzamy. Tak więc strój jest wyrazem szacunku i identyfikacji.

Zawsze jest powód do świętowania

…ale w tym roku jest on szczególny. Stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości można świętować na różne sposoby. Wyrażanie swojego przywiązania do Ojczyzny ma swoje różne wymiary. A może warto przy tej okazji wyrazić świętowanie właśnie strojem? Zatem, jaki strój może najlepiej sprawdzić się z tej okazji?

Niebanalnie i bez kiczu

Elegancko ale niebanalnie? Wyrażając przywiązanie do tradycji ale bez kiczowatości? Tak! Producenci odzieży patriotycznej, jak np. lider w tym temacie surgepolonia.pl wychodzą nam naprzeciw. Połączenie typowo polskich motywów z najnowszymi trendami mody to perfekcyjne połączenie dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość ubioru a także wartości patriotyczne.

100 lat, 100 lat… Patriotyzm nie tylko do święta

Czy jednak stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości, to jedyny powód, dla którego warto zainteresować odzieżą patriotyczną? Bynajmniej! Garderoba nawiązują to polskiej tradycji zyskuje na popularności. Z jednej strony, ze względu na to, że pomaga wyrażać nam pewną odrębność i indywidualność. Z drugiej, ukazuje nasze przywiązanie do wspólnej wartości, jaką jest miłość do Ojczyzny. Koszulki, bluzy i czapki z patriotycznymi motywami na pewno sprawią, że pozostaniemy w modowych trendach. Jednak, nie o chwilową modę tu chodzi. Chodzi, o coś diametralnie większego. Chodzi o wyraz tego, kim jesteśmy i co sobą reprezentujemy.

Może zatem warto, aby tam ważne wydarzenie, jakim jest stulecie odzyskania przez Polskę niepodległości także uczcić swoim strojem?

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamkni