Portfel skórzany dla eleganckiego mężczyzny

Tradycyjne portfele męskie dostępne w niemal każdym sklepie umożliwiają obecnie możliwość umieszczania w nich przeróżnych drobiazgów, jednak nie nadają się zbytnio do noszenia ich w tak eleganckiej części garderoby, jak garnitur.

Każdy elegancki mężczyzna powinien przede wszystkim stawiać na modele, które idealnie wpasowują się w reprezentatywną i gustowną stylizację, w związku z czym najlepszym wyjściem z sytuacji jest zakup portfela skórzanego. Portfel skórzany jest jak wiadomo ponadczasowy i pasuje idealnie każdemu mężczyźnie, który dba o swój wygląd zewnętrzny a także wejdzie idealnie do każdej torby. Każdy biznesmen czy prawnik z racji wykonywanego zawodu musi każdego dnia wykazywać się klasą i gustem, dlatego też elegancki portfel skórzany powinien znaleźć się koniecznie jako niezbędny element jego garderoby.

Męskie portfele

Z roku na rok portfele przechodzą dosyć sporą metamorfozę, dostosowując się nie tylko do indywidualnych potrzeb klientów, ale również do ciągłego postępu technologicznego. Obecnie z racji tego, iż coraz bardziej odchodzi się od banknotów oraz monet na rzecz kart płatniczych i kredytowych męskie portfele zaczynają przybierać rozmiary, które pozwalają nie tylko pomieścić najpotrzebniejsze rzeczy, ale również idealnie mieszczą się w kieszeni garnitury, nie powodując przy tym żadnego dyskomfortu. Jeszcze do niedawna męskie portfele pękały od nadmiaru banknotów, monet oraz sporej ilości dokumentów, jednak obecnie modele, które są produkowane i dostępne w sklepach umożliwiają przechowywanie jedynie najpotrzebniejszych rzeczy co dla wielu mężczyzn stanowi bardzo dużą zaletę.

Portfele skórzane dla eleganckiego mężczyzny

Elegancki mężczyzna powinien posiadać elegancki portfel, jednak na jaki model najlepiej się zdecydować? Biorąc pod uwagę wspomniane powyżej zmiany, jakie zaszły w męskiej modzie warto przedstawić trzy rodzaje portfeli, które będą wprost idealne dla każdego mężczyzny, który każdego dnia wkłada marynarkę lub garnitur. Dosyć istotny jest fakt, iż portfele te są znacznie mniejsze od tych tradycyjnych, dzięki czemu pomieszczą w sobie jedynie to, co najpotrzebniejsze a do tego idealnie zmieszczą się w każdej kieszeni, nie wybrzuszając jej przy tym.

Portfel zapinany

Portfel zapinany na zamek błyskawiczny jest nieco większy niż karta płatnicza i przypomina swoim wyglądem tradycyjne portfele, jednak zajmuje znacznie mniej miejsca. Nadaje się przede wszystkim do przechowywania kilku kart płatniczych, banknotów oraz monet co jest w zupełności wystarczające. Co jednak najważniejsze monety oraz karty znajdują się w osobnych przegródkach, dzięki czemu nie pomieszają się co dla wielu mężczyzn ma bardzo duże znaczenie. Taki portfel nadaje się idealnie do sportowych marynarek i mniej formalnych strojów.

Portfel, który umożliwia przechowywanie dowodu rejestracyjnego

Dowód rejestracyjny z racji swoich pokaźnych rozmiarów bardzo rzadko mieści się w jakimkolwiek portfelu, co z pewnością jest dosyć dużym utrudnieniem dla wielu mężczyzn. Bardzo często musi być on przechowywany w osobnej kieszeni marynarki, co nie jest najlepszym rozwiązaniem, gdyż zmieniając marynarkę można po prostu o nim zapomnieć to może się okazać bardzo problematyczne. W takim przypadku warto zakupić skórzany portfel, który umożliwi przechowywanie nie tylko banknotów oraz kart płatniczych, ale również dowodu rejestracyjnego. Taki portfel jest niezwykle cienki, gdyż składa się jedynie z trzech warstw dosyć cienkiej skóry i takiej samej ilości podszewki, dzięki czemu nadaje się idealnie do marynarki oraz garnituru. Dzięki temu, iż jest bardzo płaski, nie jest praktycznie zauważalny w kieszeni, co stanowi jego bardzo dużą zaletę. Jednak należy liczyć się z tym, iż nie jest możliwe przenoszenie w nim monet, jednak biorąc pod uwagę fakt, że większość osób używa obecnie kart płatniczych, to nie powinno to stanowić jakiegoś większego problemu. Polecany model wykonany jest z bardzo wysokiej jakości bydlęcej skóry, dlatego też należy liczyć się z tym, iż pomimo dosyć niewielkich rozmiarów jego koszt nienależny do najtańszych.

Wizytownik i portfel w jednym

Taki wizytownik sprawdzi się idealnie na bankiecie lub spotkaniu biznesowym, gdyż jest minimalistyczny i pomieści w sobie tylko kilka wizytówek. W przypadku specjalnych okazji jak wspomniane powyżej, gdy właściciel nie potrzebuje większej ilości gotówki oraz kart płatniczych taki wizytownik można w bardzo łatwy i prosty sposób przerobić na niewielkich rozmiarów portfel. Zamiast wizytówek wystarczy umieścić w nim kilka banknotów oraz kartę kredytową i bez problemu można udać się na przyjęcie, nie martwiąc się o żaden dyskomfort.

Decydując się na zakup skórzanego portfela warto w obecnych czasach podążać za modą i zdecydować się na zakup któregoś z przedstawionych powyżej modeli. Nie warto inwestować w eleganckie portfele, które są bardzo pojemne, jednak nie sprawdzają się kompletnie w eleganckich stylizacjach takich jak garnitur czy marynarka, ponieważ są mało praktyczne i nie mieszczą się w kieszeni.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamkni