Oryginalne kapcie

Tak naprawdę, to ludzie potrafią się dzisiaj wykazać dużą oryginalnością. Moda związana z kapciami, nie musi być tradycyjna, można do niej bez problemu wnieść elementy humorystyczne. Doskonałym przykładem takiego rozwiązania są kapcie z wizerunkami zwierząt, które mogą być rozwiązaniem dla starszych i nieco młodych osób. Trzeba przyznać, że jest to naprawdę oryginalny pomysł i tego typu obuwie do domu, doskonale nadaje się na prezent, zwłaszcza dla osoby, która posiada zwierzaka w domu.

Należy zauważyć, że tego typu obuwie wyróżnia się wyglądem, ale to nie jest jedyna zaleta, ponieważ w zależności od materiału, tego typu kapcie mogą nadawać się do chodzenia latem lub w zimę. Najczęściej kapcie tego typu wykonuje się z pluszu lub innych ciepłych materiałów, dzięki czemu nosząc takie bambosze, możemy odczuć naprawdę sporo komfortu, zwłaszcza jeśli w mieszkaniu jest zimno. Oczywiście moda związana z tego typu obuwiem poszła krok dalej, ponieważ rozwój takich kapci skupił się głównie na samym ich wyglądzie, dzięki czemu ulepszono formułę, co faktycznie okazało się dobrym posunięciem.

Czym są foto kapcie?

Na rynku mody szczególnie rozpoznawalne, stały się foto kapcie, które na tle podstawowych rozwiązań, bardzo mocno się wyróżniają, nie tyle wykonaniem, ile dbałością o ich wygląd. Foto kapcie, pozwalają nam nosić wizerunek ulubionego zwierzaka, dzięki czemu bambosze stają się bardzo uniwersalnym obuwiem. Co ciekawe nadruki na kapciach nie muszą przedstawiać domowych zwierząt, ale także bardziej dzikie, które zamieszkują dżungle i inne tereny środowiskowe.Należy zwrócić uwagę, że sam nadruk wygląda realistycznie. Możemy nawet zamówić sobie kapcie na zamówienie z wizerunkiem naszego zwierzaka, dlatego mamy w tym wypadku nieco więcej możliwości, niż przy tradycyjnych kapciach i jest to z pewnością zmiana na lepsze.

Zabezpieczenie przed poślizgiem

Oczywiście tego typu kapcie mają specjalną powłokę antypoślizgową, dzięki czemu nie będziemy się ślizgać, nawet przy mokrej nawierzchni w domu. Kapcie tego typu są oczywiście przystosowane do chodzenia w domu, nie jest to moda miejska, lecz domowa, ale to nie zmienia faktu, że tego typu kapcie są naprawdę ciekawym dodatkiem. Rozmiary tego typu obuwia dostosowane są zarówno do kobiet, mężczyzn, jak i dzieci.Niektóre kapcie tego typu posiadają błyszczące elementy i inne ciekawe dodatki, które jeszcze bardziej wpływają na wygląd. Takie kapcie, są jednak droższe, od zwykłych odpowiedników, ale w tym przypadku płacimy za niebanalny wygląd i odpowiedni materiał, przez co warto zapłacić więcej, ponieważ tego typu kapcie są trwalsze i możemy z nich korzystać przez lata.

Jak kupować takie obuwie?

Jeśli myślimy nad zakupem takich kapci, to musimy zwrócić uwagę nie tylko na grubość, ale i jakość zastosowanej podeszwy. Przede wszystkim podeszwa w kapciach nie może być zbyt miękka, ponieważ bardzo szybko pojawią się dziury i kapcie będą do wyrzucenia. Oczywiście całość kapcia musi być połączona z materiałem tworzącym wierzch kapcia i musi to być solidne połączenie. Warto więc mimo wszystko postawić na takie kapcie, ponieważ są one zupełnie inne, od znanych nam wcześniej rozwiązań.Tego typu obuwie musi być miękkie w środku po to, aby zapewnić odpowiedni komfort noszenia. Jeśli decydujemy się na zakup filcowych kapci, to musimy dodatkowo dbać o ich wygląd. Należy je prać co jakiś czas ręcznie w temperaturze około 30 stopni Celsjusza. Jeśli będziemy wykorzystywać gorącą wodę, to filc może się skurczyć, przez co kapcie staną się o wiele mniejsze i nie będziemy mogli ich ponownie założyć.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamkni