O zaletach odzieży projektowanej na zamówienie

O zaletach odzieży projektowanej na zamówienie

Wiele wizyt w sklepach, butikach, outletach i lumpeksach kończy się frustracją, zdenerwowaniem i obniżeniem nastroju. Trudno nie być rozczarowaną, kiedy najpiękniejsza bluzka dostępna jest we wszystkich rozmiarach, tylko nie we własnym, idealne spodnie świetnie prezentują się na wieszaku, jednak po założeniu okazują się koszmarnie niewygodne, a znaleziona w sklepie z używaną odzieżą sukienka–unikat okazuje się mieć jeden poważny mankament – dziurę w widocznym miejscu. Co zrobić, by oszczędzić sobie takich przeżyć? A może warto zacząć szyć ubrania na zamówienie?

Pracownia projektowa w Warszawie

Dla osób, które poszukują najwyższej jakości odzieży, niezależnie od kaprysów wielkich sieci (oraz aktualnego stanu ich rezerw magazynowych) czy poziomu zaopatrzenia mniejszych sklepów oraz chcących wyrazić poprzez ubiór swój niepowtarzalny styl, swoje usługi oferują projektanci przygotowujący ubrania na zamówienie. Indywidualne projekty dopasowane są do sylwetki i osobowości klientki oraz – przede wszystkim – do jej preferencji i oczekiwań. Nikt bowiem w sklepie wielkiej marki nie pyta nas „co możemy zmienić w tych spodniach?”, nie słucha krytycznych uwag i nie stara się rozwiązać jakiegokolwiek problemu. Jedynym wyborem po stronie klienta jest „kupić” albo „nie kupić”. Współpraca z pracownią projektową wygląda o 180 stopni inaczej.

Pracownia projektowa w Warszawie

Jak wygląda projektowanie ubrań przez specjalistkę?

Indywidualne podejście do klientki zakłada m.in. dostosowanie projektowanych ubrań do kształtu sylwetki. Większość z kobiet można bowiem dopasować do popularnej typologii, w której wyróżnia się m.in.: gruszkę, klepsydrę i jabłko. Szerokość ramion, wcięcie w talii, wielkość bioder czy biustu, niezależnie od dotychczasowych doświadczeń z ubraniami ze sklepu, mogą się okazać niekwestionowanymi atutami, gdy pozna się projekty ubrań, przygotowane przez fachowca. Artystyczna wizja, otwartość na nowe pomysły i gotowość do przełamywania granic (na tyle, na ile chce tego klientka) to kolejne zalety, których dostarczają indywidualne projekty. Pozwalają one na wyrażenie swojej osobowości, zachowując przy tym niezbędny komfort i otrzymując ubrania, w których można czuć się tak, jak gdyby były drugą skórą.

Jak wygląda projektowanie ubrań przez specjalistkę

Co zapewnia profesjonalna pracownia projektowa?

Dzięki zgromadzonym doświadczeniom, dostępności najlepszej jakości materiałów oraz nastawieniu na spełnienie potrzeb jednej klientki, zamiast chęci podbijania jak największej części rynku, pracownie projektowe są w stanie znacznie lepiej wyjść naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom. Niezależnie od tego, czy celem jest przygotowanie oryginalnej kreacji wieczorowej, zadającej kłam wszystkim powszechnie stosowanym zasadom, czy skomponowanie stroju na spotkania biznesowe, dyskretnie nadającego elegancji i szyku oraz towarzyszącego w codziennej pracy, warto zwrócić się do dobrej pracowni i zamówić projekt. Jedną z osób, które tworzą różnorodne kreacje (także dla osób z pierwszych stron gazet) jest Anna Krzyżanowska. Ta uznana projektantka zapewnia klientkom wsparcie w tworzeniu unikalnego wizerunku, kierując się do kobiet niezależnych i odważnych, stawiających na nietuzinkowe rozwiązania w kwestii ubioru.

Co zapewnia profesjonalna pracownia projektowa

Czym różnią się indywidualne projekty od ubrań ze sklepu?

Nawet najbardziej renomowane sieci odzieżowe nie są w stanie zapewnić klientkom takich korzyści, jak sklep z ekskluzywną odzieżą oferujący projekty indywidualne. Stopniowa ewolucja stroju i pobieranie kilku miar, mające na celu stworzenie idealnie dopasowanej kompozycji, to skomplikowany proces, a poszczególne jego etapy poznaje się osobiście, podczas współpracy z projektantką. Wiele kobiet, które zdecydowały się skorzystać z usługi, było zaskoczonych tak indywidualnym podejściem. Towarzyszy temu poczucie wyjątkowości i stuprocentowego zaspokojenia swoich potrzeb odzieżowych, czego nie można osiągnąć podczas wizyty w sklepie sprzedającym setki egzemplarzy tego samego modelu. Ubrania z pracowni projektowej dostępne są bowiem zawsze w jednym modelu i jednym egzemplarzu – sygnowanym nazwiskiem zamawiającej.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamkni