Najmodniejsze gadżety praktycznego mężczyzny

Najmodniejsze gadżety praktycznego mężczyzny

Wybranie prezentu dla faceta to często nie lada wyzwanie. Wiele podarunków okazuje się bardzo nietrafionych, a przez to nieużywanych w późniejszym czasie. Mężczyźni z reguły wolą praktyczne prezenty. Takie gadżety jak portfel czy różnego rodzaju etui przydadzą się z pewnością każdemu. Są nie tylko użyteczne, ale również bardzo na czasie. Kolejną ważną rzeczą jest fakt, że tego typu gadżety mogą służyć przez wiele lat, dlatego ważne, żeby były trwałe. Wiele z nich tworzonych jest jednak nie tylko z myślą o praktyczności, ale też o modnym designie. Są to dodatki, z których zadowolony będzie każdy praktyczny mężczyzna.

Etui na dokumenty

Coraz więcej osób nie nosi przy sobie pieniędzy, dlatego etui do przechowywania dokumentów może być naprawdę przydatnym gadżetem. Przy jego wyborze powinno się kierować przede wszystkim jakością. Wysoka jakość bardzo często idzie w parze z wysoką ceną. Nie oznacza to, że na takie etui powinno się wydać minimum kilkaset złotych, jednak z łatwością da się zauważyć różnicę między droższym a takim, za które dało się kilka groszy. Produkty tańsze często rozpadają się już po kilku miesiącach. Najlepiej sprawdzi się skórzane etui na dokumenty. Dzięki wielu wewnętrznym kieszonkom pomieści i skutecznie zabezpieczy przed zniszczeniem wszystkie najważniejsze dokumenty takie jak dowód osobisty lub wizytówki. Etui do przechowywania dokumentów zajmuje też dużo mniej miejsca niż portfel, dlatego z łatwością można je włożyć do kieszeni marynarki lub spodni.

Przechowywanie kart kredytowych i płatniczych

Płatności kartami zbliżeniowymi są bardzo powszechne. Jest to bardzo praktyczne, ale niestety niesie też ze sobą olbrzymie niebezpieczeństwo zdalnego przechwycenia danych z kart wyposażonych w chipy RFID. Wytwarzają one sygnał, który można odebrać z odległości nawet trzech metrów. Da się jednak temu zapobiec. Dostępne na rynku etui na karty kredytowe i płatnicze produkowane są coraz częściej przy pomocy technologii, które mają udaremnić stosowane przez hakerów praktyki. Etui na karty można zakupić już za kilka złotych, jednak te najtańsze nie posiadają takich zabezpieczeń. Etui na karty wykonywane są z różnych materiałów o różnej trwałości.

Dobra reklama dla firmy

Praktyczny gadżet dla mężczyzny może być jednocześnie swego rodzaju reklamą dla firm. Zakłady bardzo często obdarowują swoich klientów różnego rodzaju produktami ze swoim logiem – długopisy, bluzy, torby i inne. Firmy z branży motoryzacyjnej takie jak warsztaty, myjnie, salony lub na przykład ubezpieczeniowej mogą rozdawać etui na dowód rejestracyjny. Jest to gadżet nie tylko praktyczny, ale też przydatny. Doskonale chroni dowód, a przy tym jest dobrą wizytówką. Takie etui ma wymiary 110mmx228mm i z reguły jest wykonane z przezroczystej folii. Często wyposażone jest w dodatkowe kieszonki, w których przechowywać można na przykład dowód ubezpieczenia OC/AC. Dowód rejestracyjny można trzymać też w skórzanych etui, które nabyć można w wielu sklepach. Gwarantuje ono jeszcze większe bezpieczeństwo dokumentu.

Zamykane etui na telefon

Telefony używane są na co dzień, jednak bardzo często służą nie tylko do komunikacji, ale są też narzędziami pracy. Ważne jest więc, żeby je odpowiednio chronić. W smartphone’ach nie trudno o zarysowanie ekranu lub zniszczenie całego telefonu. Zamykane etui na telefon jest świetnym akcesorium, które sprawdzi się zawsze i wszędzie. Nie ma obaw o przypadkowe uszkodzenie smartphone’a. W takim etui można przechowywać nie tylko sam telefon, ale też podstawowe dokumenty takie jak prawo jazdy czy dowód osobisty lub karty bankowe. Może sprawdzać się jeszcze lepiej niż etui na dokumenty. Skórzane etui na telefon jest świetnym zabezpieczeniem dla całej zawartości, odznacza się większą trwałością niż te wykonane z innych materiałów (na przykład silikonu). Jest też o wiele bardziej eleganckie i funkcjonalne. Etui może być zamykane na zamek lub magnes. Na te ostatnie trzeba jednak uważać. Magnes może sprawić, że bateria będzie rozładowywała się o wiele szybciej.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamkni