Najmodniejsze fryzury męskie na wiosnę

W strzyżeniu męskim dąży się do wygody noszenia i podkreślenia rysów twarzy, a także doboru cięcia do zarostu. Dlatego bardzo modne od kilku sezonów i ciągle na topie w nadchodzącym są fryzury z wygolonymi jedynie bokami, bądź również tyłem głowy oraz pozostawionymi dłuższymi pasmami na środku. Różne warianty tego cięcia i trymowanie pozwalają stworzyć niezwykle różnorodne męskie fryzury, które można łatwo stylizować z użyciem pomad do włosów, np. od uppercut deluxe.

Trzy poziomy cięcia z wycieniowaną i podniesioną górą

Pierwszą propozycją fryzury na wiosnę dla odważnych mężczyzn, którzy posiadają dość gęste włosy jest cięcie na trzech poziomach, czyli użycie różnych końcówek trymera w celu uzyskania cieniowania. Warstwa przy szyi i dolnej części głowy jest przystrzyżona najkrócej. Mniej więcej w połowie znajduje się wygolony na zero cienki pasek oddzielający warstwy. Nad nim dłuższa również przystrzyżona trymerem część włosów, a wyżej wycieniowana przy pomocy nożyczek góra, z mocnym postrzępieniem. Tutaj doskonale sprawdza się mocna guma do włosów bądź pomada. Można postawić na akcesoria i kosmetyki męskie uppercut deluxe. Odpowiednio wyprofilowany grzebień pozwoli podnieść włosy, a resztę „załatwi” pomada o mocnym chwycie i matowym wykończeniu.

Grzywka w nowoczesnym stylu i przystrzyżone boki

Grzywka, która modna jest w tym sezonie jest mocno wycieniowana, a jednocześnie gęsta. W połączeniu z przystrzyżonymi, jednak nie wygolonymi bokami prezentuje się dobrze zwłaszcza w przypadku mężczyzn o trójkątnym kształcie twarzy, którzy chcą zrównoważyć proporcje. Może być ona lekko rozwichrzona, tak by dobrze widoczne były cieniowania. W tym celu kiedyś mężcyźni stosowali żel, jednak efekt był odwrotny do zamierzonego i zamiast efektownego wyeksponowania cięcia, uwidocznione były sklejone strąki nie wyglądające estetycznie. Znacznie łatwiejsza w nakładaniu i nie powodująca efektu przyciężkich i sklejonych włosów jest pomada. Warto wybrać tę od uppercut deluxe, gdzie do wyboru są kosmetyki zarówno o słabym, średnim, jak i mocnym chwycie. Dlatego doskonale można dopasować je do własnych potrzeb.

Wygolone boki i dłuższe cięcie na środku głowy – fantazyjne stylizacje

Wśród modnych fryzur na 2019 rok nie mogło zabraknąć męskiej wersji pompadour. Taką fryzurę można było zaobserwować ostatnio np. u Davida Beckhama, który lubi częste metamorfozy, jeśli chodzi o fryzurę i zarost i staje się w tej kwestii wzorem dla wielu barberów, a także mężczyzn, którzy proszą o podobne cięcie. Tutaj kluczowe znaczenie ma mocne wygolenie boków fryzury i przerzedzenie nieco gęstej góry w taki sposób, by krótsze włosy unosiły dłuższe pasma. Potem wystarczy już tylko odpowiednia okrągła szczotka, którą można znaleźć np. w asortymencie uppercut deluxe, a także pomada o matowym wykończeniu.

Z ostrzyżonym przedziałkiem z jednej strony

Kolejną fryzurą męską na którą warto zwrócić uwagę jest fryzura z wygolonym przedziałkiem. Nie trzeba już zatem poświęcać wielu minut na wykonanie i utrwalenie przedziałka przy krótszych włosach z jednej strony i dłuższych z drugiej. Po stronie przedziałka włosy są właściwie skrócone maksymalnie, na kilka milimetrów, a wygolony przedziałek oddziela krótko wygolone włosy od tych przystrzyżonych dłuższą końcówką trymera. Taka fryzura prezentuje się niezwykle estetycznie, a do tego jest bardzo wygodna. Modna jest już od dłuższego czasu i nic nie wskazuje na to, by miało się to zmienić. Warto podkreślić, że w przypadku takiego cięcia używa się kilku końcówek trymera już w dolnej części fryzury, aby uzyskać odpowiednie cieniowanie.

Wśród popularnych i modnych fryzur ciągle również obecna jest fryzura na wikinga. Tutaj „zaczes” jest wyjątkowo długi. Taką fryzurę można uzyskać zapuszczając włosy przy cięciu typu pompadour. Przy jego układaniu niezbędny jest dobrej jakości grzebień i podwójne oddzielenie przedziałka, aby możliwe było związanie włosów u góry, tworząc niewielką kitkę. Trzeba jeszcze pamiętać o podgoleniu pozostałych włosów poza zaczesywanymi do tyłu. Aby włosy nie miały tendencji do niesfornego układania się na boki, konieczne jest użycie poza gumką do włosów również usztywniających fryzurę specyfików do stylizacji, takich jak kosmetyki męskie uppercut deluxe.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamkni