Marynarki w żywiołowych kolorach

Obecnie moda męska jest coraz bardziej elegancka. To sprawia, że panowie mogą poczuć się naprawdę ładnie i nie jest to już tylko i wyłącznie domena kobiet. Oczywiście żaden, szanujący się mężczyzna nie zapomina o marynarce. Jest to jeden z tych ciuchów, który musi się pojawić obowiązkowo w garderobie. Zbliża się wiosna i jest to doskonała pora do tego, aby mężczyzna odświeżył nieco wygląd swoich marynarek.

W tym sezonie zdecydowanie odchodzi się od szarych i brązowych kolorów, a w ich miejsce pojawiają się bardziej żywiołowe kolory. W tym sezonie to właśnie kolor będzie wyznacznikiem mody. Taka zmiana powinna nastąpić jak najszybciej, ponieważ modny mężczyzna nie powinien czekać ze zmianą swojego stylu. Przede wszystkim bardziej żywiołowe kolory ożywiają taką uroczystą stylizację, a jednocześnie wpływają na samopoczucie mężczyzny. Oczywiście nie chodzi tutaj o to, aby marynarki wyglądały jak kalki tęczy, nawet w ożywieniu trzeba zachować umiar, aby wszystko wyglądało ładnie i nowocześnie, a jednocześnie dobrze, ponieważ dobrze dobrana stylizacja może być wykorzystywana wszędzie nawet w biurze.

Nie wszystkie kolory

Nie każdy modny pan lubuje się w kolorze różowym czy żółtym. Wiele mężczyzn nie ma odwagi, aby pokazać się w takich mocnych kolorach. To jednak nie przeszkadza, ponieważ równie dobrze możemy wybrać ładny błękit i taka stylizacja również będzie udana. Warto dodać, że niebieską marynarkę możemy połączyć z każdą inną, dzięki czemu bardzo łatwo możemy się dopasować do otoczenia.

To pozwala również na tworzenie własnego stylu, poprzez łączenie marynarki z czarnymi czy nawet siwymi spodniami. W obu połączeniach nie będzie błędu, a mężczyzna prezentujący taki styl z pewnością będzie się wyróżniał na tle innych osób. Nie ma tutaj żadnych ograniczeń, ponieważ marynarkę możemy równie dobrze połączyć z kolorowymi spodniami, to będzie jednak bardzo mocna i nowoczesna stylizacja, mało kto się na to odważy, ale można postąpić w taki sposób. Pamiętajmy jednak, że zaprezentowany wyżej sposób nie nadaje się do pracy lecz bardziej na imprezę ze znajomymi, zwłaszcza jeśli chcemy pokazać się z nieco innej strony niż zawsze.

Zmiana wizerunku

W upalne dni nie ma również problemu, aby długie spodnie zamienić na krótkie szorty. Wtedy wystarczy tylko ładny T-shirt i jesteśmy w stanie zaprezentować się dobrze pod warunkiem, że zachowujemy właściwy styl. Oczywiście wiele osób nie boi się łączyć marynarki z innymi dodatkami, ponieważ mówimy tu o klasycznym podejściu do stylu.

Pewne rozwiązania związane z modą, pozostaną ponadczasowe, czarna mucha, krawat czy też inne drobiazgi są w stanie sprawić, że zupełnie inaczej postrzegamy dzisiaj modę. Jeśli potrafimy utrzymać pewien styl, to kolorowy garnitur nie powoduje śmieszności, tylko wręcz przeciwnie, wszyscy są wtedy pod wrażeniem naszej elegancji.

Jak wyróżnić się na tle innych?

Wystarczy tylko odpowiedni pomysł i przygotowanie. Tak mało potrzeba, aby dzisiaj wyróżniać się na tle innych osób. Takie wiosenne stylizacje mogą się podobać pod warunkiem, że mężczyzna jest w stanie odrzucić monochromatyczną stylizację i postawić na kolory.

Pamiętajmy, że moda się zmienia i dzisiaj kolorowe marynarki mogą stać na równi z bardziej stonowanymi kolorami. Pewne trendy wciąż możemy zmodyfikować, najważniejsze to abyśmy my sami czuli się dobrze w tym, co założymy na siebie, zdanie innych w takich wypadkach, ma drugorzędne znaczenie. Pamiętajmy, że dobra stylizacja zawsze się przyjmie i to niezależnie od gustu innych ludzi.

Leave a reply

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamkni